Нефтохимик с тежка загуба от Лудогорец

Коментари (11)
19:51 / 22.09.2013
3057
Нефтохимик записа нова тежка загуба в рамките на една седмица. След катастрофалната загуба от Ботев за купата на България, днес възпитаниците на Антон Спасов загубиха с 0:4 като гост на Лудогорец в мач от 9-ия кръг на "А" група.

Жуниор Кишада даде аванс на шампионите в 6-ата минута, а 12 по-късно бразилеца покачи на 2:0. При този резултат се оттеглиха и двата тим на полувремето.

След почивката Лудогорец продължи да контролира мача и в 56-ата минута Ернандес покачи на 3:0. Колумбиецът пое топката с гръб към противниковата врата, обърна се рязко и с топовен удар не остави шанс на стража на "шейховете".

В края на двубоя Мишел Платини се отчете с невероятен красив гол за Лудогорец. Бразилецът получи топката фронтално на вратата и с удар извън границите на наказателното поле се разписа за крайното 4:0.

Лудогорец - Нефтохимик 4:0