Нефтохимик U12 зае шесто място на турнир в Поморие

11:42 / 23.09.2013
893
Детският отбор на Нефтохимик до 12 години зае шесто място в класирането на турнира Детска Шампионска Купа, организиран от Лук Ойл.

Във финала за 5-то - 6-то място момчетата на Антон Николов и Милен Христов загубиха в равностоен мач от румънския Васлуй с минималното 1:0. Малките шейхове имаха няколко много добри възможности да отбележат гол и да се поздравят с победата, но нападателите направиха пропуски, които могат да се обяснят с голямото желание на малките футболисти.

Отборът показа добра игра в турнира, а момчетата загатнаха, че имат качества, които да развият под ръководството на треньорите - специалисти в клуба. Финалният двубой в надпреварата е по-късно днес и противопоставя отборите на Локомотив Москва и Цървена звезда Белград.