Черноморец разби Шумен, Милчо Ангелов се отчете с 5 гола

16:19 / 09.10.2013
2569
Отборът на Черноморец-Бургас продължава напред в турнира за купата на България, след като победи днес тима на Шумен с 9:0. "Акулите" спечелиха първия двубой с 4:0 и с общ резултат 13:0 продължават към осминафиналите в надпреварата.

Първата част завърши при резултат 5:0, а след почивката бургазлии отбелязаха още 4 попадения. Точни бяха Петър Атанасов, Нажиб Амари, Николай Павлов, Станислав Дрянов и 5 гола на Милчо Ангелов.

Дебют със синята фланелка направи 17-годишния юноша на клуба Стойчо Атанасов. Младият талант, който се състезава в елитната юношеска група до 17 години, изигра 45 минути за безапелационния успех на бургазлии.