Спортните новини: Днес (0) | Вчера (1)
Черноморец си тръгна само с точка от Стара Загора
Автор: Екип Burgas24.bg 19:57 / 19.10.2013Коментари (5)3616
© Beroe.eu
Черноморец Бургас трябваше да се задоволи само с точка при гостуването си на Берое, тъй като двата тима завършиха наравно 1:1 в мач от 13-ия кръг на "А" група.

Гол на Крум Стоянов даде аванс на "акулите" още в 8-ата минута, но Борислав Стойчев изравни с глава след корнер в 54-ата минута.

С поделената точка двата тима продължават да са в долната 7-а на таблицата. Черноморец е с актив от 12 точки на 11-а позиция, докато Берое е 8-и с 16 точки.

Берое - Черноморец 1:1
0:1 Стоянов 8'
1:1 Стойчев 54'

Берое: Караджов, Крумов, Стойчев, Иванов, Илиев, Джоман, Елиаш, Каядо (Зехиров), Мартин, Ронкато (Горанов), Андонов (Христов)

Черноморец: Дашев, Чико, Тр. Траянов, Кавдански, Филипов, В. Траянов, Балтанов, Фонсека, Амари (Гамаков), Стоянов (Ангелов), Атанасов (Пехливанов)