Нефтохимик загуби с 1:3 от Берое
Автор: Екип Burgas24.bg 16:13 / 04.12.2013Коментари (6)2872
© beroe.eu
Нефтохимик допусна поредната си загуба в "А" груна. В мач от 20-ия кръг на родното ни първенство възпитаниците на Атанас Атанасов загубиха с 1:3 от Берое на стадион "Хаджи Димитър" в Сливен.

Венцислав Христов откри за "зелените" от Стара Загора в 37-ата минута. Петър Димитров изравни три минути по-късно.

През втората част Берое обаче диктуваше изцяло случващото се на терена и с два гола на Георги Андонов в 70-ата и 74-ата минута си осигури трите точки в мача и се доближи на 2 точки до Черно море и мястото в първата седмица.

Нефтохимик Берое 1:3
0:1 В. Христов 37'
1:1 П. Димитров 40'
1:2 Г. Андонов 70'
1:3 Г. Андонов 74'

Нефтохимик: 12. Петър Денчев, 4. Диан Лефтеров (74′ - 11. Живко Петков), 20. Юри Иванов, 27. Мартин Сечков, 74. Петър Патев, 22. Цветомир Цонков (89′ - 19. Михаил Орачев), 21. Коста Янев (к), 8. Стамен Ангелов, 77. Емануил Манев, 18. Диан Христов, 88. Петър Димитров;

Берое: 12. Иван Караджов - 17. Пламен Крумов (от 90′+2′ - к), 14. Игнат Дишлиев, 3. Владимир Зафиров, 28. Веселин Пенев - 27. Игор Джоман, 21. Елиаш (от 90′+1′ - к - до 90′+1′) (90′+2′ - 18. Атанас Зехиров) - 2. Здравко Илиев, 7. Георги Андонов (к - до 90′) (90'1′ - 15. Георги Динков), 88. Давид Каядо (75′ - 92. Иван Горанов) - 10. Венцислав Христов;