Локо и Черноморец разделиха точките в драма на тежкия терен в Любимец
Автор: Екип Burgas24.bg 17:25 / 03.03.2014Коментари (202)2411
Черноморец загуби злощастно точки при символичното си гостуване на Локо (Пловдив) и стигна само до 1:1. Мачът се игра в Любимец заради наказание на "смърфовете".

В началото на срещата "акулите" се адаптираха по-добре на тежкия терен и организираха няколко опасни атаки. При една от тях Балтанов реализира с хубав и точен удар по земя.

Този гол предизвика леко стъписване в редиците на Локо и бургазлии можеха да стигнат до втори гол. При меле в наказателното поле на Господинов, топката бе върната към Бекое, който почти на празна врата стреля, но Асен Георгиев успя да избие от голлинията.

След това Алласан Н'Дайе имаше прекрасна възможност да върне попадението, след като Здравко Лазаров го намери непокрит в наказателното поле, но дефанзивният халф стреля слабо и ратарят Живкович успя да избие в корнер.

След това удар на Здравко Лазаров бе избит с мъка от вратар на "акулите", а връхлитащия отзад Спас Делев се размина с топката.

През второто полувреме се игра на една врата. "Черно-белите" обсадиха наказателното поле на "акулите", но пропиляха дузина изгодни положения за гол.

Най-фрапиращ бе пропуска на Тижани Белаид, който от няколко метра, от воле стреля неточно.

Феноменално спасяване направи вратаря Живкович в 87-та минута, когато Н'Дайе с глава стреля от метър, но вратарят на бургазлии някак си успя да спаси.

Все пак и той капитулира в 90-та минута след ново хубаво центриране на Дани Кики и точен удар с глава на Намуши.

В даденото от съдията продължение Балтанов излезе сам срещу Господинов, но стреля покрай гредата.