Пирин и Нефтохимик не успяха да си отбележат в Гоце Делчев

19:09 / 05.04.2014
872
Пирин (Гоце Делчев) и Нефтохимик завършиха 0:0 в опашкарското дерби от 31-ия кръг на "А" група.

В началото на срещата Ели Маркес на два пъти можеше да изведе домакините, но не се възползва пред открилите му се възможности. До края на полувремето бившият футболист на ЦСКА изпусна още две положения.

В 54-ата минута Марио Близнаков финтира защитник на гостите и се озова на отлична позиция, но прати топката над вратата. 5 минути по-късно и бургазлии показаха зъби, след като Ерай Карадайъ можеше да преодолее Абди Абдиков от малкото наказателно поле, но стреля твърде слабо.

До края Ели Маркес и Близнаков изпуснаха за Пирин, докато Карадайъ не успя да вкара за Нефтохимик и така мачът завърши 0:0.