Черноморец загуби в последния мач на Херо на "Лазур"
Автор: Екип Burgas24.bg 19:51 / 12.05.2014Коментари (0)1349
Тимът на Черноморец загуби последния си домакински мач в "А" група с 1:2 от Локомотив София. Както е известно от следващия сезон "акулите" ще играят във втория ешелон, след като не можаха да се преборят за спасението си през тази година в елита. Срещата беше и последна за Димитър Димитров-Херо на стадион "Лазур" начело на бургазлии, който по-всяка вероятност от лятото ще премине в Ботев.

Димитър Илиев изведе гостите напред в 35-ата минута, но само две минути по-късно Милчо Ангелов изравни с красив прехвърлящ удар от около 30 метра.

Марко Ранджелович донесе победата на столичани в 57-ата минута. Сърбинът вкара много красиво попадение със задна ножица, което може да претендира за номер 1 през сезона в "А" група.

Черноморец - Локо Сф 1:2