Юношите на Черноморец с равенство в столицата срещу Славия

11:25 / 24.10.2014
1644
Елитната юношеска формация на Черноморец Бургас до 17 години, с треньор Владимир Вълчев записа равенство 1:1 като гост срещу тима нa Славия, в мач от 13-ия кръг на елитното юношеско първенство.

Единственото попадение за бургазлии реализира Милен Димов в 9-та минута, след като пресече пас, преодоля защитник на "белите" и откри резултата. Валентин Сливов от Славия изравни резултата в 14-та минута след спорна дузпа, като "акулите" може да съжаляват за изпуснатите три точки. Реферът в тази среща не отсъди 100-процентова дузпа в полза на Черноморец десет минути преди края на двубоя. Пропуски за бургазлии направиха още голмайсторът Милен Димов през първата част и Радостин Неделчев и Живко Жеков след почивката.

След спечелена точка възпитаниците на треньора Владимир Вълчев имат вече 19 в своя актив и заемат 10-та позиция в класирането. В следващия кръг "малките акули" приемат тима на ОФК Несебър. Двубоят е на 25-и октомври /събота/ от 16:00 часа на спортно тренировъчната база "Гнездо на акули" край бургаския квартал Сарафово или в град Поморие на стадион "Градски", според метеорологичните условия.

Черноморец U17: Димитър Гочев, Илия Янев, Иван Стоянов (c), Димитър Дончев, Христо Каймакански, Кирил Тюлев, Николай Дросев (Радостин Неделчев), Живко Жеков, Николай Стоянов (Симеон Русев), Александър Киров, Милен Димов (Никола Авджиев)