Дубълът на "Акулите" врътна 2:2 с Черноморц (Равда)
Автор: Екип Burgas24.bg 09:26 / 30.07.2008Коментари (0)360
Липса на късмет и концентрация - това са причините, заради които „Черноморец-Равда" не успя да победи дублиращият състав на бургаските „акулите". Момчетата на Александър Даменлиев напълно превъзхождаха опонента си през първата част, но получиха гол дело на младия Живко Стоянов. Състезателите от "Черноморец-Равда" не наведоха глави а изравниха чрез Иван Дончев, въпреки, че по-рано Павел Алексиев сервира топовен снаряд, но топката не навести мрежата на „акулите". След почивката несебърлии продължиха да пропускат, а домакините се възползваха от разсеяноста на нападателите от Равда и взеха, че те вкараха за 2:1 чрез Венелин Филипов. Играчите на „Черноморец-Равда" демонстративно обявиха намерението си да не си тръгват с поражение от ст. „Черноморец" и вкараха за 2:2 чрез Георги Жеков в 90-ата минута. За отбора на Тодор Киселичков цял мач изигра доскорошният състезател на «Несебър» Слави Костенски. В тима на гостите играха дошлите на проби Светлин Попов от «Ком-Миньор» /Берковица/ и Иван Георгиев от «Черноморец» /Балчик/. Следващата контрола на „Черноморец-Равда" е в четвъртък с „Просеник" в домашния условия. Мачът започва в 18:00 часа. „Акулите" ще направят нова проверка чак следващата седмица. Търси се опонент.

Източник: Bourgasfootball.com