Спортните новини: Днес (2) | Вчера (1)
Нафтекс падна тежко от Родопа в Смолян с 5:2
Автор: Екип Burgas24.bg 20:22 / 23.08.2008Коментари (0)1221
Шенер Ремзи вкара едно от попаденията за Нафтекс, но напусна стадиона в Смолян разочарован.
Нафтекс претърпя изключително тежка загуба с 2:5 при гостуването си на Родопа в Смолян и доста компрометира амбициите си за завръщане в елита. Момчетата на Ясен Петров бяха смазани от опитната команда на Тенчо Тенев. Домакините набързо дръпнаха в резултата и до 27-та минута вече водеха с класическото 3:0, слагайки точка на спора след едва четвърт час игра. Първо Цветан Ралчовски откри в 11-та минута. Младен Стоев покачи 4 по-късно, а Десислав Русев направи резултата класически в 27-та минута.

Новото попълнение на шейховете Шенер Ремзи успя да върне едно попадение и надеждите за обрат в 31-та минута. Всичко обаче приключи след нови два безответни гола на домакините от родопския град. Първо Станислав Жеков си отбеляза автогол, а след това в 70-та минута бившият капитан на Локо (Пловдив) Красимир Димитров доведе резултата до разгромното 5:1. Пламен Крумов от дузпа 15 минути преди края направи 5:2.

Балкан поведе в полуфиналната серия с Черноморец в НБЛ
Григор Димитров победи Новак Джокович в Рим
Д-р Теодор Борисов: През 60-те години българските национали имат най-големите успехи
Двукратният европейски шампион по вдигане на тежести Александър Пелешенко загина на фронта в Украйна