Нефтохимик загуби гостуването си на Добруджа
Автор: Екип Burgas24.bg 21:19 / 01.08.2015Коментари (2)2170
Нефтохимик загуби с 0:2 гостуването си на Добруджа. Двубоят от 2-ия кръг на Б група се игра на стадион "Дружба" в Добрич пред около 500 зрители.

"Шейховете" получиха сериозна подкрепа, след като цял автобус с фенове пропътува разстоянието от Бургас специално заради мача.

И двете попадения паднаха след почивката. Симеон Иванов откри резултата в 49-ата минута, а Николай Илиев оформи крайното 2:0 в 85-ата минута.

Гостите от Бургас бяха по-добри през всичките 90 минути, нацелиха три греди и като цяло изпуснаха повече положения.

Футболистите на Радостин Кишишев можеха да открият още в 4-ата минута, но ударът на Станислав Жеков срещна десния страничен стълб.

Двайсет минути по-късно Стефан Неделчев стреля майсторски с глава, но отново уцели гредата.

Напречната греда нацели и новото попълнение Станислав Дрянов с далечен удар в 65-ата минута.

До края на срещата бургазлии пропуснаха още няколко добри възможности, докато домакините успяха да реализират малкото ситуации, които имаха пред себе си и спечелиха трите точки.