Юношите младша възраст на Нефтохимик завършиха есенното първенство на първо място

16:24 / 21.11.2015
1259
Есенният дял на първенството за юноши младша възраст премина без нито една загуба за Нефтохимик. Последния мач "шейховете" изиграха днес, на стадион Долно Езерово, срещу отбора на Стралджа и победиха с 3:1.

Първото полувреме завърши с резултат 2:0, след точни попадения на Йолиян Милков и Иван Игнатов. През втората част домакините допуснаха грешка в защитата и отборът на Стралджа отбеляза единственото си попадение. Малко след това крайния резултат 3:1 оформи Янко Стоилов.

Юношите на Нефтохимик са безапелационни лидери в класирането. Те нямат нито една загуба или равенство от началото на първенството. "Шейховете" натрупаха актив от 30 точки, а головата им разлика е 44-2.