Спортните новини: Днес (0) | Вчера (0)
Нефтохимик отстъпи на Банско
Автор: Екип Burgas24.bg 17:09 / 21.11.2015Коментари (1)916
© Neftochimic
Нефтохимик загуби гостуването си на Банско с 0:3. Срещата бе от XV кръг на "Б" футболна група.

През първото полувреме домакините поведоха с 1:0. В началото на втората част "шейховете" създадоха няколко добри положения, а Любомир Любенов бе на крачка да реализира гол, но уцели гредата на противниковата врата. В 65-та минута Нефтохимик остана с човек по-малко, заради червен картон на Симеон Мечев. До края на мача Банко отбеляза още два гола.

В играта на "шейховете" значително се усети липсата на капитанът на отбора Станислав Жеков и голмайсторът Стефан Неделчев.

Състав на Нефтохимик: Петър Денчев, Стоян Кижев, Тодор Гочев, Тихомир Трифонов, Величко Величков, Симеон Мечев, Любомир Любенов, Симеон Баев, Живко Хаджиев, Борислав Борисов, Димитър Георгиев.

Резервен състав: Йордан Господинов, Андон Гущеров, Вълчан Чанев, Иван Цачев, Емил Рачев, Станимир Андонов, Станислав Дрянов.