Ненов: Резултатът е напълно закономерен, с оглед на играта, която показахме

Коментари (0)
09:21 / 22.11.2015
808
"Мачът беше труден. Резултатът е напълно закономерен, с оглед на играта, която показахме на терена.

Футболистите не спазиха тактическите указания, които им дадохме. Играха добре само първите 15-20 минути от второто полувреме, а след червения картон на Симеон Мечев играта отслабна.

Поведението, което показаха не подхожда на отбора. Много хора не се представиха на това ниво, което трябва да показват.

Със сигурност се отрази и липсата на Станислав Жеков и Стефан Неделчев." - коментира помощник-треньорът Димчо Ненов, след загубата от Банско с 0:3, в срещата от XV кръг на първенството.