Нефтохимик загуби от столичния Септември при U19
Автор: Екип Burgas24.bg 19:18 / 02.04.2016Коментари (0)633
© Пресслужба Нефтохимик
Елитната юношеска група до 19 години на Нефтохимик загуби с 0:2 от Септември /София/, в среща от 24-ти кръг, която се проведе днес, на стадион Българово.

Домакините пропуснаха чудесна възможност да открият резултата. В 36-та минута съдията отсъди дузпа в полза тяхна полза, след като Мартин Иванов бе спънат в наказателното поле. За съжаление единадесетметровият удар на Радостин Неделчев бе спасен от вратаря на Септември и първото полувреме завърши при нулево равенство.

Десет минути след началото на втората част гостите откриха резултата. Малко след това те останаха с човек по-малко, след като техен играч получи червен картон за удар без топка. В 67-ма минута те решиха резултата, след точен удар от центъра на терена.