"Шейховете" стигнаха до 1:1 в Созопол

20:18 / 23.04.2016
806
Морското дерби между Созопол и Нефтохимик завърши с 1:1. Срещата от XXV кръг на шампионата се проведе днес, на Арена Созопол.

"Шейховете" откриха резултата в 8-ма минута, чрез Илия Димитров, който стреля с глава, след като получи пас от дясно. В 33-та минута Станимир Митев от отбора на Созопол отбеляза с глава, но голът беше отменен заради засада.

в 70-та минута домакините изравниха след точен удар на Емануил Манев. Две минути след добавеното време Живко Хаджиев имаше шанс да промени резултата в полза на "шейховете". Той засече центриране с глава, но уцели дясната греда на вратата.