ЦСКА спечели Купата на България

Коментари (0)
22:01 / 24.05.2016
719
ЦСКА спечели Купата на България, след като победи Монтана с 1:0 във финала пред 35 000 зрители на националния стадион "Васил Левски".

Успехът на "армейците" запази живи надеждите на Локо (Пд) за участие в Лига Европа. Това може да стане, ако Славия не победи Монтана в последния кръг, а в същото време черно-белите спечелят в Благоевград срещу местния Пирин.

Единственото попадение във финала за Купата бе дело на бившия футболист на Марица и Локо (Пд) Станислав Маламов в 12-ата минута. Халфът засече с глава центриране от корнер, като преди това топката бе отклонена с глава от друг бивш "смърф" - Ангел Грънчов.

Четвърт час преди края съдията Станислав Тодоров изгони треньора на Монтана Емил Велев - Кокала, който си позволи невъздържано поведение срещу хората, които отговарят за носилката на терена.