Бивша "акула" наказа Созопол

Коментари (0)
21:02 / 07.08.2016
2058
Созопол загуби с 0:2 от ЦСКА-София 2 в мач от първия кръг на Втора професионална лига, предаде репортер на Burgas24.bg. Резултата откри бившия футболист на Черноморец Бургас Милчо Ангелов в 32-ата минута, а крайното 0:2 оформи Георги Минчев в 69-ата минута. Близо две хиляди изпълниха "Арена Созопол" и огласиха стадиона с песните си.

Футболистите на Румен Димов влязоха сериозно в мача и можеха да открият в 4-ата минута, когато Деян Христов прехвърли вратаря, но Витанов изби от голлинията. "Вампирите" се отчетоха с още няколко пропуска преди гола на Милчо Ангелов в 32-ата минута.

Четири минути по-късно Георги Хашев засече центриране с глава, но стреля неточно.

След почивката домакините продължиха да натискат, но безрезултатно. Най-фрапантният пропуск дойде в 52-ата минута, когато удар на Иван Янчев беше отразен от вратаря. В 69-ата минута интригата бе напълно убита, след като Георги Минчев покачи от съвсем близко разстояние след асистенция на Милчо Ангелов.

Созопол: Теменлиев, Янчев, Хашев, Ганев (50′ Радев), Делчев, Мантаров, Мустафа (73′ Тафраджийски), Иванов, Пешов (54′ Митев), Баев, Христов

ЦСКА-София 2: Конов, Попов, Станоев, Витанов, Марин, Колев (87′ Рамадан), Минчев (90′ Лясков), Георгиев (78′ Головодов), Руменов, Минчев, Ангелов