"Шейховете" с много тежка загуба от ЦСКА

Коментари (1)
23:08 / 14.08.2016
1648
Нефтохимик допусна тежка загуба от ЦСКА с 1:5 в мач от 3-ия кръг на Първа професионална лига. Двубоят се игра на стадион "Българска армия" в столицата. По този начин "шейховете" останаха на предпоследното 13-о място с актив от 1 точка.

Попадението за бургазлии всъщност бе нелеп автогол на Александър Дюлгеров в 53-ата минута.

Интригата в срещата бе убита още до 5-ата минута, когато ЦСКА дръпна с аванс от 2 гола.

Първо Преслав Йорданов откри с глава след центриране на Борис Галчев. Три минути по-късно упражнението бе повторено. Отново Галчев центрира, а Арсенио Нунеш засече за 2:0.

Последва лека пауза, за да се стигне до 20-ата минута, когато в рамките на 60 секунди ЦСКА вкара нови две попадения.

Диого Виана с диагонален изстрел покачи на 3:0. Пак той бе точен и при втория си опит за 4:0.

В 41-ата минута късметът покри гостите от бургас, след като Борис Галчев уцели гредата с шут от фаул.

В 53-ата минута бургазлии все пак стигнаха до почетно попадение след изключително нелеп автогол на Александър Дюлгеров.

В 62-ата минута топката за втори път рикошира в гредата зад вратаря Стоян Колев, този път след изстрел на Самир Аясс.

Девет минути преди края младокът Божидар Чорбаджийски вкара за 5:1, като това бе първото му попадение в родния елит.