Играч на Локо (Пд) донесе сладка победа за Поморие

14:47 / 05.11.2016
1881
Отборът на ОФК "Поморие" постигна драматична победа при гостуването си на ФК "Царско село" в София в мач от XII кръг на първенството в Втора лига.

Срещата протече напрегнато и бе изпълнена с обрати в резултата.

Първо гостите от Поморие използваха една бърза атака чрез Ахмедов и Шерденов и последният отбеляза първия гол в срещата.

След 10 минути домакините изравниха с гол от дузпа и така завърши полувремето.

През второто полувреме домакините отбелязаха нов гол и поведоха с 2:1, но решаващо се оказа влизането в 68-ата минута на преотстъпения от Локомотив Пловдив Иван Колев. Нападателят отбеляза 2 гола и доведе резултата до 3:2 в полза на гостите от Поморие, а освен това реферът отмени заради засаза още едно негово попадение.

Предстои пауза в първенството, в която отборът на ОФК "Поморие" ще тренира на своя стадион, като за сега контролна среща не се предвижда.