Нефтохимик загуби гостуването си на Несебър

19:10 / 01.10.2017
2425
Нефтохимик загуби като гост от Несебър с 1:2. Морското дерби от X кръг на Втора лига се игра на стадиона в Несебър.

Първата част завърши при резултат 1:0 в полза на "шейховете". Те успяха да поведат, чрез Даниел Стаматов, който бе точен от 20 метра. След почивката бургаският тим срещна по-сериозна съпротива и позволи обрат в резултата.

В средата на полувремето, домакините изравниха, след точен изстрел при разбъркване в наказателното поле. Десет минути преди последния съдийски сигнал Несебър обърна резултата, след изпълнение на фаул от Николай Костов.