Приказката свърши! Слаб Лудогорец аут от Шампионската лига!

23:10 / 01.08.2018
3540
Приказката на Лудогорец в Шампионската лига приключи. Тимът от Разград отпадна от най-силния турнир в Европа, след като загуби реванша от унгарския МОЛ Види с 0:1 във втория квалификационен кръг. Първият двубой в Разград завърши 0:0.

Така Лудогорец продължава в третия квалификационен кръг, но от турнира Лига Европа.

Единственото попадение на "Панчо Арена" падна в самия край на първото полувреме. След разбъркване в наказателното поле на Лудогорец босненецът Хаджич засече топката с глава от непосредствена близост.

Пет минути преди това Лудогорец остана с човек по-малко. Мисиджан получи втори жълт картон за симулация в наказателното поле, като ситуацията бе доста спорна. Холандецът имаше вече един жълт картон за неправилно заставане на стената при изпълнение на фаул на домакините.

Малко преди края Жоао Пауло удари греда за Лудогорец след шут от фаул.