Нефтохимик разгроми Розова долина в контрола

Коментари (0)
17:48 / 13.02.2019
1768
Нефтохимик записа убедителна победа с 4:1 над Розова Долина /Казанлък/ в контролна среща, която се изигра на стадиона в град Твърдица. През първата част Нефтохимик поведе с 2:0 с голове от статични положения на Стойко Иванов и Кольо Чахов. "Розите" също създадоха опасни ситуации пред вратата на бургаския тим, но успешните намеси на вратаря Ферди Мюмюнов им попречиха да отбележат.

След почивката те все пак  успяха да намалят резултата на 2:1 след като получиха право да изпълнят дузпа. "Шейховете" обаче владееха инициативата на терена и не след дълго затвърдиха преднината си с още две попадения, дело на Боримир Карамфилов и Михаил Георгиев.

Последната контролна среща от зимната подготовка на Нефтохимик ще се проведе в петък /15.02/ когато тимът ще се изправи срещу другия си съперник в групата - Марица /Пловдив/. Проверката е от 14:00 ч., на стадиона в село Мъглиж.

Състав на Нефтохимик: Мюмюнов (70 Шейтанов), Жеков (46 Калев), Ташолов, Костов (46 Г. Радев), Милков (46 Ц.Чахов), Ахмед (60 Славов), Цонков(70 Ставрев) , Мирославов (60 Карамфилов), Иванов (60 Георгиев), М.Радев (60 Филипов), К. Чахов (60 Христов)