Нафтата разгроми Карнобат с 6:0

Автор: Стиляна Божидарова
17:50 / 16.03.2019
2611
Нефтохимик разгроми  ОФК Карнобат с 6:0 в регионалното дерби на Югоизточната "В" група, предаде репортер на Burgas24.bg.

Цветан Филипов откри резултата в 17-ата минута, в 34-ата Деян Христов-Терминатора удвои преднината на домакините, а в 58-ата минута Михаил Георгиев направи резултата класически. Минута по-късно Терминатора се разписа отново за 4:0, в 69-ата минута Цветан Филипов вкара за 5:0, а крайния резултат оформи Миро Радев 4 минути преди края на мача.

Следващата седмица "шейховете" гостуват на Димитровград, след това се изправят срещу основния си конкурент за първото място Созопол.