Нефтохимик стартира със загуба контролните срещи

Коментари (1)
10:03 / 24.06.2019
1688
Отборът на Нефтохимик загуби първата си контролна среща от предсезонната подготовка. "Шейховете" отстъпиха с 0:2 на другия отбор, който тази година спечели промоция за Втора лига - Хебър (Пазарджик). И двата тима са на лагер във Велинград, а срещата се игра на стадиона в град Ракитово.

И двете си попадения Хебър реализира през първото полувреме. До почивката тимът от Пазарджик диктуваше събитията на терена.

През втората част наставникът на Нефтохимик направи десет смени в състава, които се отразиха положително на играта. "Шейховете“ взеха контрола в срещата и създадоха няколко опасни ситуации пред вратата на Хебър, но не съумяха да променят резултата.

Състав първо полувреме: Павел Здравков, Диян Молдованов, Атанас Ташолов, Цветан Чахов, Радослав Апостолов, Михаил Георгиев Иван Цачев, Николай Костов, Йолиян Милков, Деян Христов, Иван Колев.

Състав второ полувреме: Росен Андонов, Пламен Тенев, Цветан Чахов, Джунейт Али, Галин Димов, Цветомир Цонков, Цветан Филипов, Димитър Костадинов (70 Емре Емин) Николай Дросев, Мирослав Радев, Живко Петков.