Нефтохимик завърши с разгромна победа подготвителния лагер

Коментари (0)
12:03 / 30.06.2019
1458
Нефтохимик изигра последната си контрола от подготвителния лагер във Велинград. На стадион "Орчо Войвода“ в Панагюрище футболистите на Диян Петков се наложиха със 6:1 над местния Оборище.

Наставникът на Нефтохимик за последен път през този подготвителен период включи в игра всички футболисти, но в оставащите проверки тимът ще излиза с титулярен състав.

Първата част на спаринга завърши при резултат 2:1 за бургаския тим. Той бе открит от Димитър Костадинов в 33-ата минута, а две минути по-късно аванса на "шейховете“ удвои Деян Христов. Малко преди почивката домакините намалиха до 2:1 от дузпа.

През втората чат доминацията на "шейховете“ продължи. Иван Колев добави още две попадения за Нефтохимик, а последните два гола бяха дело на Живко Петков, който оформи крайното 6:1.

Отборът на Нефтохимик се прибира в Бургас, където ще продължи подготовка за началото на Втора лига.

Състав първо полувреме: Андонов, Молдованов, Тенев, Емин, Георгиев, Димов, Апостолов, Мирославов (25 Дросев) , Цачев, Костадинов, Христов

Състав второ полувреме: Здравков, Ташолов Тенев, Чахов, Радев, Костов, Филипов, Георгиев, Цонков, Петков, Колев.