Поморие загуби след голово шоу в Каблешково
Автор: Екип Burgas24.bg 11:38 / 11.07.2019Коментари (0)1147
©
ОФК Поморие загуби с 2:4 от Ботев (Гълъбово) в контролна среща, играна на стадиона в Каблешково. Двата отбора направиха зрелищен мач, с много голови ситуации.

Гостите решиха изхода още до 25-ата минута, след като вкараха цели три попадения. Джунейт Яшар откри в 12-ата минута, а след 9 минути Антон Огнянов вкара и втори гол. Само след минута Милен Танев от Поморие удари греда. А след още три минути Иван Войков се разписа за 0:3.

Домакините върнаха един гол след половин час игра. Милен Танев вкара отбитата топка от движение в долния десен ъгъл. Методи Костов  с глава след центриране отляво направи 1:4 за Ботев Гълъбово. Малко преди това Шейтанов спаси удар на останалия сам срещу него Антон Огнянов.

Крайното 2:4 оформи отново Милен Танев с втория си гол в мача. Той се разписа 9 минути преди края от дузпа. На два пъти до края на мача домакините пропуснаха удобни възможности да вкарат и трети гол.