Малките "шейхове" с две победи над Звезденбург в контроли

Автор: Стойчо Генов
12:46 / 24.02.2020
855
Отборът на Нефтохимик за деца, родени през 2006 година, записа победа над година по-големите си съперници от Звезденбург в контролна среща. На терена в спортен център "Изгрев“ малките "шейхове“, водени от Милен Христов, се наложиха с 3:1. Те поведоха с 1:0 през първата част, след точно попадение на Ерик Михалев. След почивката отново Ерик Михалев удвои аванса на Нефтохимик, а "звездичките“ успяха да намалят до 2:1. За 3:1 се разписа Димитър Шопов.

Идентични бяха събитията и през изминалата седмица, когато двата тима се срещнаха отново в спортен център "Изгрев“. Тогава Нефтохимик победи с 2:1, след два гола на Ерик Михалев.

Контролна среща изиграха и децата, родени през 2007 г. Воденият от Иван Дончев тим се изправи срещу Сините камъни (Сливен) на стадиона в село Самуилово. "Шейховете“ диктуваха събитията на терена, но не успяха да запишат попадение и срещата завърши при нулево равенство.