Созопол почна контролите с разгромна победа

Автор: Стойчо Генов
Коментари (0)
13:08 / 25.06.2020
1118
Отборът на Созопол започна с убедителна победа в контролните срещи от предсезонната подготовка, преди шампионата във Втора лига. Възпитаниците на Маргарит Димов се наложиха у дома с 4:0 над Спартак Варна пред повече от 300 зрители на стадион "Арена Созопол".

"Соколите" стигнаха едва няколко пъти до вратата на домакините, а Созопол нацели греда след почивката и създаде още няколко чисти голови положения пред вратата на Християн Славов, информираха от пресслужбата на домакините.

Венцислав Гюзелев (9, 36) се разписа на два пъти, а Радослав Байчев оформи класическото 3:0 пет минути преди почивката. Сава Савов оформи крайното 4:0 в 55-ата минута.

Следващата контрола на Созопол е в събота (27 юни) от 18:00 часа на стадион "Дружба" в Добрич срещу другия новак в групата - Добруджа.