Людмила Илиева, ДБ: Отговорността пред жертвите на комунизма ни задължава да браним свободата

Автор: Алена Соколчева
Коментари (0)
11:04 / 01.02.2023
1018
Отговорността ни пред жертвите на комунистическия режим ни задължава да браним свободата всеки ден. Ние от "Демократична България" сме приели, че човекът и неговото достойнство са в центъра на правенето на политика и ще браним това достойнство всеки ден." Това каза депутатът от ДБ Людмила Илиева от парламентарната трибуна по повод деня, в който се почита паметта на жертвите на комунизма, предаде репортер на Агенция "Фокус“.

“Тези мракобесни времена са червена лампа, която и днес продължава ярко да свети, която трябва да ни държи отговорни и трябва да ни повтаря никога повече да не допускаме това да се повтори“, допълни Илиева.

Виж коментарите (0)
Още новини от Национални новини:
Военен експерт за F-16: Призовавам политиците да оставят професио...
Ботьо Ботев за убийството в Хасково: Има голяма вероятност някой ...
След фалшиво положителен тест за дрога: Шофьор чака над 8 месеца ...
Можеш ли да откажеш да покажеш лична карта на полицай?
Където има колективен договор, заплатата е с 14% повече
Цената на първите череши е безумна


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@burgas24.bg

Екип

©2006 - 2019 Медия груп 24 ООД.
Burgas24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Burgas24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).