Бургаският мол организира състезание за модерни Пепеляшки

Автор: Екип Burgas24.bg
Коментари (0)
12:02 / 11.08.2009
1319
На 15 август в Бургас Плаза Мол ще се проведе състезание за мерене на обувки, в рамките на което ще бъдат раздадени над 30 чифта обувки на водещи търговски марки. Нетрадиционната инициатива, организирана от мола е наречена "Състезание за модерни Пепеляшки" и гарантира както много забавления, така и награди за всички посетителки с късмет.

В деня на състезанието на всеки кръгъл час от 11 ч. до 20 ч. на специално място в Бургас Плаза ще бъдат излагани по три чифта обувки с различни номера. Всички посетителки на мола в този ден ще имат възможност да пробват всяка обувка. Първата дама, на която някоя обувка стане ще получи като подарък чифта, както и специална грамота за модерна Пепеляшка.

Наградите са осигурени от търговските вериги, наематели в мола. Сред тях са някои от най-престижните вериги за търговия с обувки като Deichmann и Foot Comfort, както и такива, които имат специални линии за обувки - Sport Depot и Карфур.


Виж коментарите (0)
Още новини от Любопитни новини:
Популярна певица роди близначки 
JJ от Австрия е големият победител от "Евровизия"
Изчезнал животински вид се завърна у нас
3 домашни детокс напитки за плосък корем
Николета Лозанова с изненадващо решение, мнозина ще останат разоч...
Днес се случва най-голямото астрологично събитие за годината, ето...


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@burgas24.bg

Екип

©2006 - 2019 Медия груп 24 ООД.
Burgas24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Burgas24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).