Един различен спектакъл с Камелия Тодорова предстои в Бургас

Автор: Екип Burgas24.bg
Коментари (0)
09:50 / 27.02.2024
1586
Бургас е първият град след София, който посреща авторския музикален спектакъл "Моят Глас“ с Камелия Тодорова. Срещата с публиката е от 19 часа на 28.02.2024 г. в културен дом НХК.

"Моят глас“ е един различен спектакъл. Той е личен разказ в музика и видео на неповторимата Камелия Тодорова. В него, тя споделя моменти от своя шарен път в света на музиката. "Моят глас“ е спектакъл на споделени спомени, едни от най-обичаните песни на Камелия Тодорова, както и най-известните й изпълнения на джаз и соул музика.

За авторския си спектакъл и срещите с публиката, Камелия Тодорова казва "Като пред най-близки приятели, се осмелявам да споделя с усмивка преживяванията си и част от премеждията на творческия ми живот – спонтанен, енергичен, ироничен и понякога тъжен. Живот, изпълнен с много падове и върхове, но никога скучен.“

Камелия Тодорова и екипът на спектакъла "Моят глас“ обещават на публиката вечер, изпълнена с хубави емоции. Проектът се осъществява с финансовата подкрепа на Министерство на културата.

Билетите са в продажба на каса "НХК“., тел.0894898098.

Виж коментарите (0)
Още новини от Любопитни новини:
Българка: При баницата се редуват кори и плънка с малко олио, док...
Астролог: Хората вече избират почивката си според зодията
Празник е!
Почина култов холивудски режисьор
На стари години се разцелуваха страстно на улицата
Какво трябва да знаете, ако решите да тръгнете към Европа с автоб...


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@burgas24.bg

Екип

©2006 - 2019 Медия груп 24 ООД.
Burgas24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Burgas24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).