Никой не иска да пее на коронацията на крал Чарлз III

Автор: Екип Burgas24.bg
Коментари (0)
14:34 / 03.03.2023
968
74-годишният Чарлз III официално ще стане крал на 6 май. Една от важните части на празника ще бъде концертът в чест на събитието, който ще бъде излъчен по телевизията на 7 май.

Според британските медии обаче подготовката за събитието протича доста трудно. Първоначално Адел и Ед Шийрън отказаха да участват в концерта. Шийрън, както се оказа, дори не бил поканен навреме, а Адел се позова на натоварения си график. Сега стана известно, че още няколко артисти от одобрения от Чарлз III списък няма да могат да излязат на сцената.

И така, Елтън Джон е в разгара на прощалното си турне и е подготвил концерти в цяла Европа. Изявите му са насрочени за края на пролетта и лятото. И въпреки че на 7 май не работи, на следващия ден има участие в Германия, заради което няма как да участва в честването по повод коронацията, пише "Телеграф".

Виж коментарите (0)

Още по темата (148):
07.11.2024 Станаха ясни последните думи на кралица Елизабет, записани в дневника й
20.09.2024 Скандалите, които разтърсиха кралското семейство на Великобритания след смъртта на Елизабет II
19.09.2024 Преди да си отиде кралица Елизабет е писала писма до двама любими за нея
мъже
12.08.2024 Великобритания се готви за отбелязването на 100-годишнината на кралица
Елизабет
08.09.2023 Спомен за Елизабет II: С любима снимка на майка си Крал Чарлз III отбеляза една година от смъртта на кралицата
04.09.2023 Корги парад пред Бъкингамския дворец
Още новини от Любопитни новини:
Димитър Маринов с откровен разговор пред благоевградската публика...
Мъжете вредят повече на климата от жените
Стана доста по-богат
Иван Христов: Има мъже, които искат да станат жени, но не им се п...
Сара Джесика Паркър си спомни началото на "Сексът и градът"
Тръмп стана дядо за 11 път


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@burgas24.bg

Екип

©2006 - 2019 Медия груп 24 ООД.
Burgas24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Burgas24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).