Откриха тялото и на второто удавило се момче в Силистар

Автор: Екип Burgas24.bg
Коментари (0)
13:56 / 03.08.2008
851
Водолазните екипи на Гражданска защита са открили тялото и на второто удавило се момче край Силистар, научи Burgas24.bg. Това е Данаил Стоянов, роден 1984 година.

Две момчета и едно момиче се удавиха вчера в района на плажа на къмпинг "Силистар", община Царево. Сигналът за инцидента е постъпил в Гражданска защита-Бургас около 15.30 часа. Според директора на "Гражданска защита" в Бургас инж. Йордан Лозев по думите на очевидци първо от скалите е скочило момичето, след което са я последвали и младежите. Причините за удавянето според инж. Лозев е появилото се мъртво вълнение в района на скалите и голямата дълбочина.

Вчера бе идентифицирана самоличността на едното открито тяло - Пламен Ангелов, роден през 1991 година, от гр. Троян.

Виж коментарите (0)

Още по темата (16):
06.08.2008 Над 5 хил. души се събраха в Троян в памет на четиримата младежи
06.08.2008 В Троян днес е ден на траур
05.08.2008 В сряда - ден на траур в Троян заради удавилите се младежи край Силистар
04.08.2008 Община Троян ще подпомогне финансово семействата на удавените край
“Силистар”
04.08.2008 Спасителят Николай Иванов: Масово не се спазва флаговата сигнализация на
плажа
04.08.2008 Транспортират до Троян телата на удавниците, открити край Силистар
Още новини от Регионални новини:
Осъдиха кмета на поморийското село Бата за купуване на гласове
Млада дама се изложи много в Свети Влас
Пиян несебърлия яхна мотор, остана без него, изтрезня в ареста
Откриха дрога в апартамент в Несебър
Обир след удар с лопата в Русокастро
От утре до 21 юни ограничават движението край Айтос


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@burgas24.bg

Екип

©2006 - 2019 Медия груп 24 ООД.
Burgas24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Burgas24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).