Спортните новини: Днес (2) | Вчера (2)
Дея спорт би Левски преди 1/4 финала за Купата на България срещу ЦСКА
Автор: Екип Burgas24.bg 13:46 / 16.01.2023Коментари (0)656
©
Отборът на Дея Спорт успя да победи Левски насред София в контролен мач, дни преди 1/4 финалите за Купата на България при волейболистите.

Съперник на нашите ще бъде столичният гранд ЦСКА.

Успехът срещу "сините" дойде с 3:1 гейма. В отделните части 25:18, 25:21, 21:25, 25:16.

Воденият от новия наставник Франческо Кадеду бургаския тим беше убедителен в тази проверка и доказа, че потенциалът на тази селекция наистина е голям.

На финалния турнир за Купата на България, който ще се проведе от петък до неделя в Пазарджик, ще участват осемте най-добри отбора в Супер Волей от есенния полусезон.

Съперник на Дея Спорт на четвъртфинала е ЦСКА. Двубоят е в петък от 12:30 часа. Победителят ще срещне в следващата фаза Монтана или Берое.

Другият бургаски отбор - Нефтохимик 2010, ще играе срещу Левски за място на полуфинал.

Всички мачове в зала "Васил Левски" в Пазарджик от четвъртфиналите в петък, полуфиналите в събота и големия финал, който ще определи носителят на трофея за 2023 година в неделя, ще се излъчват пряко в ефира на спортната телевизия b1b.box.

Карлос Алкарас: Григор ме накара да се чувствам като 13-годишен
Уникален: Григор Димитров размаза Алкарас пред Майк Тайсън и Серхио Бускетс
Фаворит ли е Григор Димитров срещу Карлос Алкарас?