Спортните новини: Днес (0) | Вчера (0)
ТЕМА: Волейболен клуб Дея спорт (Бургас)

Започват 1/8 финалните мачове за "Чалъндж къп“ между волейболните отбори на Дея Спорт и гръцкия гранд Олимпиакос. Играе се на разменено гостуване. Първият двубой е утре, 30 ноември, сряда. Домакин е залата в Пирея. Началото на срещата е в 19:00 часа.

Мачът реванш е на 13 декември в зала "Младост“. Часът е съ...цялата новина

Новини по темата Общо новини по темата: 8
09:47 ч., 21.11.2022 г.
Отборът на "Дея Спорт" постигна рутинна победа с 3:0 гейма в Дупница срещу местния "Марек Ивкони".

В отделните части резултатът е 25:... цялата новина

10:34 ч., 17.11.2022 г.
Дея Спорт зарадва любителите на волейбола с нов успех срещу Лозана, този път като гост с 3:1 /21:25, 25:16, 25:151 25:19/ в мач реванш от 1/16 ф... цялата новина

12:26 ч., 07.11.2022 г.
Отборът на Дея Спорт записа победа с 3:0 гейма срещу Славия в мач от петия кръг в Супер Волей в зала "Младост". В отделните части резултатът е 2... цялата новина

16:41 ч., 11.05.2022 г.
Пореден входящ трансфер осъществи волейболният отбор на Дея спорт. Договор с бургаския тим подписа националът Самуил Вълчинов, който през послед... цялата новина

10:24 ч., 04.05.2022 г.
Ударна селекция за новия сезон в Суперволей лигата стяга "Дея спорт". Бургаският тим завърши на престижното четвърто място в настоящата кампания... цялата новина

10:05 ч., 08.04.2022 г.
Националният волейболен отбор на България за мъже под 20 години, който е воден от селекционера Мартин Стоев, започва от пътя си за класиране на ... цялата новина

12:23 ч., 17.03.2022 г.
Редовният сезон от Суперволей лигата при мъжете е на финалната права. Днес и утре ще се изиграят мачовете от последния кръг.