Спортните новини: Днес (4) | Вчера (3)
Черноморц-Бургас с поредна загуба на "Лазур"
Автор: Екип Burgas24.bg 22:55 / 16.04.2011Коментари (25)4446
©
Черноморец-Бургас отстъпи с 0:1 на стадион "Лазур" в Бургас, в мач от 22-ят кръг на А група.

Двубоят, който вчера бе прекратен в 15-ата минута, започва от начало. Още в първото си опасно положение пред вратата на "акулите" Литекс успя да открие резултата. Георги Миланов проби от дясно центрира към Христо Янев на точката на дузпата и за Янев не бе проблем да прати топката в мрежата на Стоян Колев.

В 30-ата минута гостите от Ловеч бяха много близо до втори гол. Том центрира по фланга, но Георги Миланов от непосредствена близост не можа да откри.

През втората част Черноморец-Бургас се хвърли в предни позиции, опитвайки се да наваксат изоставането си в резултата.

В 65-ата минута Георги Андонов направи хубав рейд от ляво центрира в наказателното поле, но Муса Койта не успя да засече топката на опразнената врата.

В 68-ата минута Георги Андонов центрира прекрасно от корнер, Георги Терзиев стреля с глава, топката летеше към долния ляв ъгъл на Виничиус и щеше да влезе в мрежата, но Рикардо Андре направи уникална глупост и след като бе в откровена засада до-вкара с глава в мрежата и попадението не бе зачетено.

След тази загуба Черноморец-Бургас запазва 9-ото място в А група.