Новини
Спорт
Справочник
Обяви
Вход
close




ЗАРЕЖДАНЕ...
НачалоФутболБаскетболВолейболДругиСтатистики
Спортните новини: Днес (0) | Вчера (2)
България гостува в Крит за последна репетиция преди световните квалификации
Автор: ИА Фокус 09:17 / 10.06.2025Коментари (0)230
© facebook/BulgarianNationalTeam
Гърция е домакин на България в контрола, която ще се проведе на о-в Крит от 21:45 часа българско време. Приятелският мач ще бъде ръководен от белгиеца Нейтън Фербоомен.

Възпитаниците на Иван Йованович спечелиха домакинството си на Словакия преди няколко дни с 4:1, докато играчите на Илиан Илиев завършиха наравно 2:2 с Кипър в Пловдив.

Гърция спечели последната контрола срещу България през 2004 г. с 2:0, а последната ни победа над този съперник е от Световното през 1994 г. с 4:0. Това ще бъде осми мач между двете балкански държаи, като България има само 2 победи.

Операторът Palmsbet определя за фаворит в днешния мач домакините. Коефициентът за успех на гърците е 1.36, докато този за гостите е 8.50. Равенството е оценено на 4.75.

Сходни са коефициентите и при бетинг оператора BETHUB.BG. Краен успех за "елините" е оценен на 1.40, докато евентуален триумф на България е със ставка 8.50. Равенството е оценено на 4.33.






Зареждане! Моля, изчакайте ...

Все още няма коментари към статията. Бъди първият, който ще напише коментар!


Актуални Четени Теми
Бургас отново става столица на детското ветроходство
Изключително! Карлос Алкарас изравни легендата Рафаел Надал!
Португалия спечели Лига на нациите след драма и дузпи срещу Испания
Александър Везенков и Олимпиакос спечелиха титлата на Гърция
Карлос Алкарас спечели най-дългия финал в историята на "Ролан Гарос" след мегадрама

Класиране Резултати

РАЗДЕЛИ:
Новини
Спорт
Справочник
Обяви
Потребители
ГРАДОВЕ:
Пловдив
Варна
Бургас
Русе
Благоевград
ЗА НАС:
За контакти:

тел.: 0886 49 49 24

novini@burgas24.bg

За реклама:
Тарифи (виж)
Договори избори 2024

тел.: 0887 45 24 24

office@mg24.bg

Екип
Правила
Бургазлии във facebook
RSS за новините
Статистика: