Спортните новини: Днес (3) | Вчера (2)
Сакалиев под въпрос за Варна
Автор: Екип Burgas24.bg 14:22 / 15.11.2011Коментари (5)2357
Капитанът на Нефтохимик Стойко Сакалиев може да пропусне гостуването на Спартак Вн заради разтежение в бедрото. То не му позволи да изиграе пълни 90 минути с Добруджа при трудната победа с 2:1, когато бе сменен на почивката. За мача във Варна ще отсъства и един от най-силно представящите се през есенния дял - Николай Костов.

Защитникът изгоря с червен картон и автоматически отпада поне за един мач. Халфът Симеон Златев, който счупи нос по време на тренировка и по тази причина пропусна трите мача на своя тим срещу Несебър, Етър и Добруджа, поднови тренировки и вероятно ще попадне в групата за гостуването във Варна.

Източник: в. "7 дни спорт"