Спортните новини: Днес (1) | Вчера (4)
Станимир Стоилов: Поздравявам Нефтохимик за бойката игра
Автор: Екип Burgas24.bg 18:33 / 05.10.2013Коментари (11)1769
"Заслужена победа на нашия отбор. През първото полувреме не можаха нападателите да създадат повече положения за гол и да реализираме. През втората част след 2:0 имаше повече ситуации и пространства за нас, където ни беше значително по-лесно. Поздравявам Нефтохимик за бойката игра. Мисля, че стана добър мач, в който заслужено победихме", коментира след края на мача старши-треньорът на Ботев Станимир Стоилов.
04.10.2013

Колкото повече опознавам хората ,толкова повече заобичвам животните. ♥ !
на 06.10.2013 г.
-2

Мъри теляка здраво ви сапунисва . Бойка игра- ха-ха, тото, тото и честито на печелившите от спортно -техническия щаб, за останалите -пепси и кИфтетЪ.
+2

На всяка цена ни трябва победа в следващото ни гостуване на софийските буфери, просто е задължителна, предвид факта,че Литекс гостува на Лудогорец. Трябва в паузата, която предстой да наблегнем на това, че се правят пропуски и то доста, а това в предстоящите мачове от "седмицата" може да се окаже неприятно. Мъри трябва да направи всичко възможно този негативен елемент в играта ни да бъде изчистен.
-2

Абе СТОИЛОВ ква бойка игра . 5 часа преди мача знаехме точния резултат. Нефтохимик и по точно СВЕТКАВИЦА И ЕМУ са тотаджии .
+9

Смачкани тротинетки, когато вие биете със 4:0 Нефтокимик, тогава ми говорете, мухльовци. Такива мачове, като с дините всеки ги знае, първото полувреме 0:0, второто 5:0, аре не ми се правите на отворени, че и аз ги знам тея . Коко- Тото е казал първото полувреме x , второто биеме 5:0 , това го знае всяко хлапе, не се правете на разсеяни, буферляци смачкани !