Нефтохимик се блъсна челно в софийския Локомотив
Автор: Екип Burgas24.bg 15:50 / 22.02.2014Коментари (5)2683
© Bulfoto
Нефтохимик допусна тежка загуба с 5:0 при гостуването си на Локомотив в София.

Домакините започнаха отлично двубоя, бургаските футболисти трудно се противопоставяха на активната им игра.

Още до почивката Локомотив се оттегли с 3 безответни гола преднина, дело на Радженовеич, Бранеков и Трифонов.

Това предреши изхода на двубоя и второто полувреме просто се доиграваше. Все пак домакините влязоха концентрирано във втората част и поведоха с 4:0. Автор на четвъртото попадение бе Димитър Илиев.

След това "железничарите" намалиха оборотите. Все пак 10 минути преди края на мача домакините стигнаха и до пето попадение, което направи загубата на "шейховете" още по-тежка.

-3

Стига .Нека да ви кажа .Спрете да давате глупави коментари . Това е пътя да останем от следващата година в Б група. Ако сега ссе откажем и спрем участието си в А група , от следващата година направо трябва да започнем от В група . Ако довършим мачовете от първия полусезон ще можем да изпаднем в Б и ще можем да си вземем парите от телевизионните права които са някаде около 70-80ооо лева . С тези пари ще си покриеме задълженията към БФС - глоби , картони и други и от следващата година ще влезнем в Б група без задължения . Сега на този етап няма никакво значение кой е тренер - може ли неможе ли - относно Фара по тъпо и просто момченце няма в Бургас и региона . Ултра слаб и на едно ниво с Дамянов . Поредния дърводелец който реши да се учи на гърба на Нефтохимик . Жалко . Само за статистиката - Орела преобрази Нефтохимик. Няма и никакво значение с колко падаме без пари толкова . ВАЖНОТО Е - ОБЩИНА БУРГАС И ВСИЧКИ ЛИШПЕРИ НАЧЕЛО С ТОЗИ ПРЕСТЪПНИК - МАРКОВ КОЙТО ТРЕПЕРИ САМО ЗА ЧЕРНОМОРЕЦ ДА ПРЕДОСТЪПЯТ ТЕРЕН ЗА ПОСТРОЯВАНЕТО НА МАЛЪК СТАДИОН 2000- 3000 ЧОВЕКА ДА СЕ ЗАЗДРАВЯТ ВЗАИМООТНОШЕНИЯТА СЪС СПОНСОРА И ИНВЕСТИТОРА ЗА СТАДИОНА . ДА СЕ НАПРАВИ ДЪЛГОСРОЧНА ПРОГРАМА ОТ КАДЪРНИ ХОРА И ТОГАВА ДА СЕ АТАКУВА НАНОВО А ГРУПА .

Д-р Теодор Борисов: През 60-те години българските национали имат най-големите успехи
Двукратният европейски шампион по вдигане на тежести Александър Пелешенко загина на фронта в Украйна