Спортните новини: Днес (0) | Вчера (4)
Локо Пд и Созопол си разделиха по полувреме за 1:1
Автор: Екип Burgas24.bg 17:49 / 28.01.2015Коментари (22)1285
Локомотив и Созопол си разделиха по полувреме за 1:1 в контролна среща, играна в Черноземен.

Спас Делев откри резултата още в 8-та минута след извеждащ пас на Ванчо Траянов и останал сам очи в очи с вратаря на символичните гости.

В 25-ата минута Делев отново вкара коженото кълбо във вратата след пас на Камбуров, но реферът отмени попадението заради засада.

В края на полувремето Локо можеше да вкара втори гол, но ударът от фаул на Камбуров срещна напречната греда.

През второто полувреме Христо Колев-Бащата пусна нов състав, което се отрази на играта. В 66-ата минута Васил Тачев се възползва от грешка на Господинов и вкара за крайното 1-1.

През втората част отборът на Созопол стоеше по-добре на терена.

Състав на Созопол: Теменлиев, Делчев, Коев, Хашев, Радев, И. Костадинов, Гюзелев, Цеков, С. Митев, П. Колев, Стефанов (Шерданов, Стоев, Баев, Янков, Тачев, Русев, Георгиев)

+3

Без Коко по коковски.Точно преди година в Марбея черно и по-малко белите машини бягаха към центъра след отбелязан гол в собствената мрежа пред изумените погледи на противнка.За 2 минути 3 гола за постигане на желания резултат.Сега на собствен терен в Чернозем отново тото резултат.Може ли един кебапчия останал без гърло на ,,малката Италия'' да е водещ фактор в отбор от майсторската група.Смяна на местата.Не случайно гостуващите циркове разпъваха куполите от среща на бензиностанцията.Буферсинхронисти.