Новини
Спорт
Справочник
Обяви
Вход
close




ЗАРЕЖДАНЕ...
НачалоФутболБаскетболВолейболДругиСтатистики
Спортните новини: Днес (0) | Вчера (4)
"Метропол" жъне нови успехи
Автор: Екип Burgas24.bg 10:24 / 15.05.2015Коментари (0)1098
По-малко от месец преди началото на държавните шампионати на открито, плувците на ПК "Метропол" продължават да ни сюрпризират с отлични резултати. Пореден успех в сините коридори възпитаниците на треньорите Хариета Гарибян и Марио Златев постигнаха на Петия национален турнир "Руси Русев" в Стара Загора. Равносметката от участието на бургаските таланти е 5 медала, от които 1 златен, 1 сребърен и 3 бронзови.

Носител на златното отличие е Артьом Прудников, който елиминира конкуренцията и финишира с първо време на 100 м гръб. На 50 м гръб и 200 м св. стил плувецът ни се окичи съответно със сребро и бронз. Останалите бронзови отличия за ПК "Метропол" извоюваха Николай Йорданов на 50 м гръб и Даниел Колев на 100 м гръб. В надпреварата участие взеха още Димитър Пейчев и Симон Саркисян.

"Всички деца плуваха много силно, дадоха доста добри резултати и показаха, че възрастите "Златна Рибка" и "Весел Делфин" са добре подготвени. Завършваме обиколката от състезания с общо 35 медала - "Цветница" - София; "Младост" - Пловдив; "Finis Talent Cup" - София; "Руси Русев" - Стара Загора. Благодарим за участието на всички деца. Можехме и още, но затова пък времето е пред нас, за да работим още по-усилено", заяви треньорът Марио Златев. За първа година в турнира "Руси Русев" имаше и международно участие от Гърция.

Държавните шампионати на открит басейн стартират през юни. Първият турнир е за най-малките "Златна ребка", който ще се проведе от 5 до 7 юни във Варна.







Зареждане! Моля, изчакайте ...

Все още няма коментари към статията. Бъди първият, който ще напише коментар!


Актуални Четени Теми
Григор Димитров отново изуми света на тениса
Изключително постижение за българския ветроходен спорт
Тотнъм и Ман Юнайтед ще спасяват сезона в Билбао
Карлос Насар: Няма да предам България! Не всичко е пари на този свят
Карлос Насар разкри пред "Фокус": На 17 също щях да съм олимпийски шампион

Класиране Резултати

РАЗДЕЛИ:
Новини
Спорт
Справочник
Обяви
Потребители
ГРАДОВЕ:
Пловдив
Варна
Бургас
Русе
Благоевград
ЗА НАС:
За контакти:

тел.: 0886 49 49 24

novini@burgas24.bg

За реклама:
Тарифи (виж)
Договори избори 2024

тел.: 0887 45 24 24

office@mg24.bg

Екип
Правила
Бургазлии във facebook
RSS за новините
Статистика: