Кога ще се види друг път? Балъков, Бербатов, Мартин Петров и Стоичков вкараха за България

Коментари (0)
09:09 / 21.05.2016
1375
Отборът на Стоичков победи Тима на звездите с 4:1 в юбилейния шоу-мач "50 години номер 8", игран пред над 42 хиляди зрители при непрестанен валеж от дъжд на националния стадион "Васил Левски".

Още в десетата минута Красимир Балъков стреля от около 20 метра и изненада вратаря Хорхе Кампос, вкарвайки първия гол в двубоя за Стоичков тим.

В 14-ата минута Стоичков отдаде чест на починалия по-рано през годината легендарен футболист и треньор Йохан Кройф, под чието ръководство игра в Барселона.

В началото на второто полувреме Димитър Бербатов се разписа за 2:0 с глава след центриране на Стоичков. В 53-ата минута Мартин Петров реализира третото попадение за тима на Христо Стоичков.

Почетният гол за Тима на звездите беше вкаран от французина Людовик Жули в 62-ата минута на спектакъла.

В края на срещата Стоичков технично се разписа от дузпа за крайното 4:1. Кавалерът на "Златната топка" за 1994 година направи почетна обиколка на стадиона, отнасяйки бурните овации на публиката, информира Гонг.

Този браузър не поддържа видео елемента.