Англия се натресе в по-тежък поток, Гарет Бейл и Уелс продължават с чудесата

23:55 / 20.06.2016
1160
Англия и Словакия завършиха 0:0 в мач от последния кръг на Група В на Европейското първенство по футбол във Франция. В същото време Уелс разби Русия с 3:0.

По този начин англичаните останаха на второ място с актив от 5 точки и на осминафиналите ще играят с втория отбор в групата на Португалия. При евентуален успех обаче следващият противник най-вероятно ще е домакинът Франция.

Уелс пък финишира първи с 6 точки и продължава да мечтае. Следващият съперник на Гарет Бейл и компания ще бъде тим, класирал се на трето място в една от групите на Евро 2016.

Аарън Рамзи (11) и Нийл Тейлър (20) дадоха сериозна преднина на британците още до средата на първото полувреме. След това звездата Гарет Бейл засече пас на Крис Колмън в 67-ата минута за 3:0. Това бе трети гол на нападателя на Реал (М) на Евро 2016.

Словакия остана с 4 точки и ще трябва да изчака двубоите от другите групи, за да разбере дали ще продължи на осминафинал.