Спортните новини: Днес (0) | Вчера (0)
Нефтохимик срази Черноморец в мач за Купата на БФС
Автор: Екип Burgas24.bg 16:32 / 08.09.2016Коментари (0)925
©
Нефтохимик елиминира Черноморец от надпреварата за Купата на БФС при юношите старша възраст. В първата среща от турнира, която се проведе на стадиона в Българово, момчетата на треньора Венелин Петков сразиха градския съперник с 3:1.

"Шейховете" диктуваха случващото се на терена през цялото време и логично стигнаха до победата. Те откриха резултата още в първите минути на срещата, чрез Християн Парашкевов. В края на полувремето гостите успяха да отбележат почетното си попадение.

Втората част започна още по-силно за отбора на Нефтохимик, който не остави съмнение кой е по-класният тим на терена. "Зелените" пропуснаха добри положения, но успяха да реализират още два гола. За 2:1 се разписа Йолиян Милков, а крайното 3:1 оформи Матей Иванов.

В следващия мач от турнира за Купата на БФС Нефтохимик ще се срещне с отбора победител от област Сливен.