Спортните новини: Днес (2) | Вчера (4)
Поморие записа първа победа за сезона
Автор: Екип Burgas24.bg 15:52 / 12.09.2016Коментари (0)763
©
ОФК Поморие записа първа победа във Втора професионална лига. Футболистите на Малин Орачев се наложиха с 2:0 над Локомотив София пред около 1200 зрители на Градския стадион в Поморие.

Головете отбелязаха Християн Казаков в 29-ата минута и Илиян Шерденов в 81-ата минута. За да подкрепи любимия отбор, във ВИП-ложата на стадиона беше и кметът Иван Алексиев.

Християн Казаков откри резултата в 29-та минута с глава след центриране на Милен Танев. В 73-та минута поморийци получиха право да изпълнят дузпа за нарушение към наказателното поле срещу капитана Антон Иванов. Ударът на Ахмед Ахмедов обаче беше спасен от вратаря на гостите Александър Любенов.

Девет минути преди края на срещата резервата Илиян Шерденов се разписа с елегантен прехвърлящ удар. Така момчетата на старши треньора Малин Орачев оформиха крайното 2:0.

В следващия 6-и кръг ОФК Поморие гостува на ПФК Етър Велико Търново на 17.09.2016 г. /събота/ от 18.00 часа.

Черноморец търси изравняване на серията с Балкан в полуфиналите на НБЛ
Григор Димитров стартира атака на титлата в Рим днес
Инспектираха "Арена Бургас"
Италиански клуб покани футболен талант от Бургас
700 акробати от 17 държави са в Бургас за участие в престижен турнир с ранг Световна купа