Йордан Йорданов е получил трети 5-годишен мандат за поста президент на колоездачен клуб /КК/ "Несебър" на проведеното общо събрание. Видния... цялата новина

11:42 ч., 09.11.2011 г.
Известен стана съставът за 2012 г. на колоездачен клуб "Несебър", към чието име вече се прибавя марката на новия технически спонсор "Шокбле... цялата новина

09:36 ч., 19.09.2011 г.
Родният велоас Ивайло Габровски от КК "Несебър" спечели 61-ото издание на Международната колоездачна обиколка на България. С феноменал... цялата новина

09:15 ч., 19.09.2011 г.
Водещият колоездач на пловдивския велоклуб "Цар Симеон 1898" Борислав Иванов спечели престижната бяла фланелка за най-добър млад състе... цялата новина

14:09 ч., 19.09.2009 г.
Ивайло Габровски от „Ираклион Несебър" спечели с финален спринт втората част от Обиколката на Войводина /кат. 1.2/: Печинци - Кикинда, завъ... цялата новина

10:53 ч., 16.09.2009 г.
Броени дни след историческата четвърта победа на Ивайло Габровски в обиколката на България, колоездачите на "Несебър" се изправят пред... цялата новина

12:46 ч., 31.12.2008 г.
Тазгодишният победител в 58-та международна колоездачна обиколка на България - Ивайло Габровски, бе определен за най-добър колоездач за 2008-а г... цялата новина

10:35 ч., 12.12.2008 г.
Най-добрият колоездач в редиците на КК "Несебър" Ивайло Габровски бе обявен за спортист на 2008 година на община Несебър. В Топ 10 мяс... цялата новина

13:51 ч., 24.09.2008 г.
"В началото на обиколката на България бях малко объркан поради отстраняването си предната година. Като цяло не бях си поставил никакви цели... цялата новина

20:10 ч., 08.09.2008 г.
Колоездачът на КК "Бургас" Владимир Коев бе повикан в последния момент в националния отбор на България и бяга с екипа на трикольорите ... цялата новина

11:19 ч., 18.08.2008 г.
Отборът на КК Несебър спечели държавното отборно първенство на шосе, което се проведе край Сливен. На второ място в крайното класиране остана ти... цялата новина

09:34 ч., 06.08.2008 г.
Лидерът на България в шосейното колоездене за 2008 г. Георги Георгиев е подарил шампионското си трико на легендата в този спорт Еди Меркс, съобщ... цялата новина

16:56 ч., 23.07.2008 г.
Продължават успехите на мъжкия представителен отбор на КК "Несебър" извън границите на страната. Поредното престижно представяне в ста... цялата новина

16:40 ч., 19.07.2008 г.
Колоездачът на "Цар Симеон" и сръбският национален тим Александър Дукич спечели със страхотен финален спринт съботния етап от Гран при... цялата новина

11:48 ч., 19.07.2008 г.
Колоездачните клубове "Бургас" и "Несебър" изпратиха най-доброто от съставите си на елитния турнир за купа "Пловдив&quo... цялата новина