отбор: Черноморец - Бургас
виж статистика

Новини свързани с Дуду
20:52 ч., 31.10.2008 г.
"Акулите" без проблеми победиха с 2:0 гостите си от Спартак (Вн), в изтеглен двубой от "А" група, завършил преди минути на с... цялата новина

09:16 ч., 21.09.2008 г.
Между двама бразилци ще избира треньорът на Черноморец Димитър Димитров - Херо единствения си нападател, с който ще играе срещу Литекс в Ловеч. ... цялата новина

08:38 ч., 16.09.2008 г.
Нападателят от Кот д'Ивоар Бамба ще бъде тайното оръжие на Черноморец при гостуването срещу Лиеткс. Очаква се африканецът да получи работна ... цялата новина

21:45 ч., 05.09.2008 г.
Бургаските "Акули" разбиха с 4:0 Несебър в контролната среща играна тази вечер на стадион „Лазур". Първото попадение отбеляза Еку... цялата новина

14:10 ч., 15.08.2008 г.
Марсио Нуньо и Марин Петров тренираха пълноценно в сряда и четвъртък и треньорът Димитров реши да ги включи в групата за мача с „Локомотив"... цялата новина

10:15 ч., 13.08.2008 г.
Халфът Марин Петров поднови пълноценни тренировки и е готов за гостуването на Черноморец Бургас на Локо (Пд) във втория кръг, съобщиха от клуба.... цялата новина